585°GLOBAL BALT Jewelry store

Grozs: 0 -0.00EUR
    

 

Atlaides veikalos 585 un internetveikalā www.e-585.lv atšķiras

Visas atlaides,kas ir norādītas internetveikalā www.e-585.lv ir derīgas pērkot tikai caur internetu

Visas preces ir uz vietas ,izņemot gadījumos, kad pie preces ir norādīta 0.00 cena ,tad to preci var pēc pieprasīšanas pasūtīt un tad tiks piemērota standarta cena par gramu.


-Tā kā e-585.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
e-585.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces.
-Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.
-Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
-Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trīm preces saņemšanas veidiem, pa pastu, caur expresspasta kurjeru,uz veikalu 585 (Kurzemes prospektā 1a , t/c Dammē).
-Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
-Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam pa pastu,uzrakstot iesniegumu(tajā uzrakstīt vārdu, uzvārdu,personas kodu, bankas kontu,telefonu un emailu). PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. e-585.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu,t.sk. piegādes maksu 3.99 eiro (arī gadījumos,kad pasūtījums tika izsūtītā bezmaksas) vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu(t.sk. tika atvērta)
-Ja garantijas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces bezmaksas garantijas apkalpošana tiks veikta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegti garantijas dokumenti, ar atrunātiem šīs preces garantijas apkalpošanas nosacījumiem - elektroniskā pavadzīme, kura, tajā gadījumā, ja kaut vienai no pasūtījumā esošām precēm piemērojama garantija, vienlaicīgi ir arī garantijas talons. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums,pārdošanas kvīts. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
-Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
-Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
Datu drišībā :

-Konfidenciālā politika un Dati,kuri norādītiie pie apmaksas netiek saglabāti un netiek izmantoti mārketinga nolūkos.

 
 

Visa preču piegāde notiek tikai ar www.expresspasts.lv  starpniecību darba dienās laikā no 8.00 līdz 17.00

Pircējam ir iespēja pieprasīt citu piegādes veidu (piem. dhl ,tnt u.c) .

Piegādes statusu var apskatīt http://www.expresspasts.lv/lv/tracking/

Piegādes numuru var pieprasīt , rakstot uz global585@inbox.lv

 

 
 

 

Internetveikalam ir tiesības jebkurā laikā mainīt informāciju savā mājas lapā bez brīdinājuma.


t. 2 585 585 5